TriBos

Menu
Reklamní sdělení
HRNECKY.CZhttps://www.hrnecky.czVýroba a prodej užitkové a zahradní keramiky. Majolika. Kurzy. Kvašáky, hrnečky, pítka, sošky.
Pet-shop-jmk kšíry pro papoušky,https://www.pet-shop-jmk.czKšíry pro papoušky,Harness JMK,Szelki JMK,Traky JMK, Popruhy pro papoušky JMK, Kšíry,Harness,JMK
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter

🅿🅾🆉🅾🆁, vyhlašuji 🆂🆃🅾🅿🆂🆃🅰🆅, pro objednávky jakýkoliv služeb. Momentálně již nemám, ani jedno volné místo na jakoukoliv deku či jinou věc. 

ᴅěᴋᴜᴊɪ ᴢᴀ ᴘᴏᴄʜᴏᴘᴇɴí ᴀ ᴠᴀšɪ ᴠᴇʟɪᴋᴏᴜ ᴘříᴢᴇň. ❤ - Tribos.cz 

 

OPRAVA A ČIŠTĚNÍ KOŇSKÝCH DEK

 

  • Je vám líto vyhodit svou oblíbenou deku na koně, kterou Váš milovaný parťák roztrhal/zničil?
  • Nemáte čas ani chuť čistit koňské deky od bláta, chlupů atd.?
  • Promokne váš koník skrz nepromokavou deku, tudíž přemýšlíte kde nechat deku naimpregnovat?

 Neváhejte se na mě obrátit wink

Vše záleží na dohodě. Deku vypereme/vyčistíme, pak schne, až poté se dáme do opravování/zašívání. Cena se odvíjí od pracnosti/ složitosti.159810108_488004512375361_2118345371904665613_n

 

 

Jak to funguje? 

Zavoláte nebo napíšete, poté se na všem dohodneme. wink

 Deky je možné ke mě na opravu/čištění/impregnaci osobně dovést nebo  zaslat, je to jen na Vás.

U některých služeb jsou ceny počítány od hodiny/podle pracnosti a složitosti, prosím počítejte tedy s doplatkem u složitějších nebo více znečištěných dek.

INFO!

Dovoluji si Vás upozornit, že praní dek bez čitelných etiket o údržbě je na vlastní riziko. U některých dek  (např. fleece), se někdy zcela nezdaří odstranit veškeré chlupy, prosím o zohlednění této možnosti, která nebude považována jako důvod k reklamaci.

Ceník je volně přístupný a před prací na dané dece, beru v potaz to, že jste zcela informováni o ceně za Vámi požadovanou práci, prosím o ohleduplnost při platbách, hlídejte si prosím datumu splatnosti - při překročení data splatnosti si účtuji penalizaci 100Kč!

 

 

Můžete zavolat ->tel.: 607 885 062 nebo napsat zprávu na  Náš Facebook

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah